Plecak Canyon Notebook Backpack CNS-CBP5BG9 20 l
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Canyon Notebook Backpack CNS-CBP5BG9 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canyon.
Kup Canyon Notebook Backpack CNS-CBP5BG9 20 l
Canyon Plecak na laptopa CNS-CBP5BG9 | 158 zł |
Plecak Canyon Anti-theft 17" | 227 zł |
Canyon Plecak Na Laptopa Bp-G9 Ukryty Zamek Złącze Usb 2.0 Grafitowo-Czarn | 188 zł |
Torba dla laptopa Canyon Anti-theft pro 15.6", integrované USB (CNS-CBP5BB | 179 zł |
Plecak Canyon BP-9 Anti-theft 15.6" (CNS-CBP5BB9) | 227 zł |
"Przeciw kradzieży"
Miejski plecak dołączy do młodzieżowej marki Canyon w 2020 roku. Model jest pozycjonowany jako zabezpieczenie przed kradzieżą, czyli jest chroniony przed kradzieżą.
Tak więc plecak na notebooka Canyon CNS-CBP5BG9 jest wykonany z wodoodpornego poliestru, który zachowuje swój kształt, nawet jeśli w środku znajduje się minimum rzeczy. Materiał posiada ochronę przed przecięciem, która zwiększa odporność na próby przecięcia tkaniny. Atakujący nie będą mogli łatwo dostać się do zawartości przez błyskawicę, ponieważ jest ona tutaj ukryta.
Właściwa organizacja przestrzeni
Plecak mieści do 20 litrów. Wewnątrz znajduje się przegroda na laptopa o przekątnej ekranu do 15,6 "oraz kieszeń na tablet z ekranem 10,1". Model jest świetnie przygotowany do przenoszenia innych gadżetów. Na przykład, aby naładować telefon za pomocą power banku, wyprowadzany jest port USB, a po drugiej stronie znajduje się gniazdo słuchawkowe.
Łącznie do dyspozycji użytkownika oddano 11 kieszeni, w tym jedną ukrytą z tyłu oraz małą na pasku, w której zmieści się karta kredytowa lub pieniądze. Główna komora otwiera się o 180 stopni, co ułatwia przechowywanie i rozładowywanie.
Lekki i praktyczny
Model będzie wygodny podczas długich podróży, ponieważ na walizce znajduje się pasek do mocowania. Podczas lotu (i nie tylko) ważne jest, aby plecak na notebooka Canyon CNS-CBP5BG9 był lekki: waży tylko 500 gramów.
Chcą tu również potencjalnego minusu, ponieważ wysokiej jakości ochrona przed przecięciem zwykle wiąże się z obecnością metalowej siatki, która sprawia, że konstrukcja jest cięższa. Ale jeśli ten aspekt budzi pewne pytania, to przyjemny wygląd, dobra ergonomia i mnóstwo przyjemnych chipów to punkty niepodważalne, a ponadto oferowane za rozsądne pieniądze.