Plecak Canyon Carry-On Backpack CSZ-02 20 l
Zdjęcia 47 |
Canyon Carry-On Backpack CSZ-02 |
|
Kieszeń na butelkę: brak {2249852, CSZ-01}, {2270360, CSZ-02} dwie kieszenie, {2270361, CSZ-03} jedna kieszeń.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canyon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canyon Carry-On Backpack CSZ-02 20 l
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canyon CSZ-02 Plecak w rozmiarze kabinowym na laptopa 156" ciemnozielony C | 133 zł |
Canyon CSZ-02 ciemny turkusowy TOR-LAP-CNY-018 | 99 zł |
Plecak na laptopa CANYON CSZ-02 15.6 cali Turkusowy | 99 zł |
Plecak na laptopa CANYON CSZ-02 15.6 cali Turkusowy | 99 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →