Рюкзак Canyon Carry-On Backpack CSZ-02 20 л
Фото 47 |
Canyon Carry-On Backpack CSZ-02 |
|
Надійний міський рюкзак з гарним балансом між габаритними розмірами та місткістю. Модель розроблена з урахуванням вимог та запитів користувачів, які часто використовують пасажирські авіаперельоти. Розміри та вантажопідйомність сумки не виходять за рамки допусків, що пред'являються переважно авіаперевізників. Міський рюкзак Canyon Carry-On Backpack CSZ-02 використовує таємну застібку для головного відділення.
Основний роз'єм має безпечну кишеню для ноутбука. Головне відділення відкривається на 180 °, що спростить проходження огляду на терміналі. М'яка спинка, що добре дихає, доповнена потайною кишенею для документів. Фасон моделі має вигляд прямокутника, що забезпечує максимальну місткість сумки даних габаритів. Рюкзак виготовлений із щільного поліестеру 420D. Плечові ремені пом'якшені вентильованими накладками. У модифікації CSZ-02 накладна відкрита кишеня є на кожній боковині. Також звернемо увагу на те, що на ринку серед іншого представлені модифікації виробу CSZ-01 та CSZ-03. Так, CSZ-01 не має бічних кишень, але матеріалом пошиття виступає покращений поліестер 600D, а CSZ-03 має бокову кишеню лише з одного боку, для пошиття задіяний поліестер 420D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Купити Canyon Carry-On Backpack CSZ-02 20 л
Усі ціни 13 →Canyon CSZ-02 Plecak w rozmiarze kabinowym na laptopa 156" ciemnozielony C | 133 zł |
Canyon CSZ-02 ciemny turkusowy TOR-LAP-CNY-018 | 99 zł |
Plecak Canyon CANYON Plecak CSZ-02, Cabin size, 20x25x40 cm., Żółty | 59 zł |
Torba dla laptopa Canyon CSZ-02 pro 15.6", 20x25x40cm, 20L (CNS-CSZ02GY01) | 148 zł |
CSZ-02 Plecak kabinowy 20X25X40CM przenośny 156 szary Szary Bagage cabine | 100 zł |