Рюкзак Canyon Carry-On Backpack CSZ-03 20 л
Фото 21 |
Canyon Carry-On Backpack CSZ-03 |
|
Кишеня для пляшки: у CSZ-01 відсутня, у CSZ-02 дві кишені, у CSZ-03 одна кишеня.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon Carry-On Backpack CSZ-03 20 л
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Canyon CSZ-03 żółty TOR-LAP-CNY-023 | 50 zł |
Plecak na laptopa CANYON CSZ-03 15.6 cali Turkusowy | 59 zł |
Plecak Canyon CANYON Plecak CSZ-03, Cabin size, 20x25x40 cm., Ciemny Turku | 59 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →