Plecak Lenovo B210 Casual Backpack 15.6
Zdjęcia 13 |
Lenovo B210 Casual Backpack 15.6 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo B210 Casual Backpack 15.6
Wszystkie ceny 59 →Lenovo Casual Backpack 156" B210 - Szary 4X40T84058 | 96 zł |
Lenovo Casual Backpack B210 - notebook carrying backpack 15.6" | 97 zł |
Plecak Lenovo 15.6 Laptop Casual Backpack B210 Blue | 81 zł |
Lenovo Casual Backpack B210 15.6'' niebieski TOR-LAP-LEN-059 | 82 zł |
Plecak na laptopa LENOVO B210 GX40Q17227 15.6 cali Szary | 70 zł |
Plecak od Lenovo
Tak czy inaczej, torba lub plecak do transportu laptopa to must have. W przeciwnym razie, po co w ogóle potrzebujesz kompaktowego laptopa, jeśli cały czas leży na stole? Problem w tym, że znalezienie odpowiedniej torby nie zawsze było łatwe. Na szczęście wielu producentów w ostatnich latach oficjalnie wprowadziło na rynek różnorodne modele plecaków i toreb w odpowiedniej cenie.
Pasuje do wszystkiego
Jednym z takich przykładów jest plecak Lenovo B210 Casual Backpack, zaprojektowany dla najpopularniejszego formatu 15-calowego laptopa. To bardzo niedrogi plecak za ponad 20 USD o przyjemnym wyglądzie, przyzwoitej pojemności i złączach 34x45,5x15 cm.Oprócz głównej przegrody na laptopa znajduje się pakiet wewnętrznych kieszonek na smartfon, portfel, dokumenty itp. Dodatkowo jest specjalna komora organizera do przechowywania paszportów, kart kredytowych i innych wartościowych rzeczy.
Wysokiej jakości krawiectwo
Sam plecak wykonany jest z wytrzymałej szarej tkaniny syntetycznej i sprawia wrażenie solidnego przedmiotu. Na zewnątrz wygląda całkiem nieźle, chociaż raczej nie wygra nagrody za najlepszy design. Pod względem faktury model wyraźnie koncentruje się na mężczyznach. I na koniec pochwalmy ergonomię tyłu plecaka, nawet przy długotrwałym noszeniu plecy nie męczą się i nie pocą.