Plecak Pinguin Explorer 100 100 l
Zdjęcia 31 |
Pinguin Explorer 100 |
|
Plecak czeskiej marki Pinguin o pojemności do 100 litrów to jedno z rozwiązań odpowiednich na trudne i długie wędrówki piesze. Model waży 2,6 kg, jest wyposażony w pokrowiec przeciwdeszczowy i jest kompatybilny z systemami do picia (posiada kieszeń i wyjście na rurkę hydratora). Dostarczona górna klapa i pas biodrowy są zdejmowane i można je połączyć w osobną torbę biodrową. Plecak Pinguin Explorer 100 jest wyposażony w dwie przegrody, które można połączyć w jedną bardziej pojemną.
Dostęp do środka realizowany jest z czterech miejsc, ponieważ oprócz wejścia głównego znajdują się zamki błyskawiczne do otwierania bocznego (po obu stronach) i dolnego. System przechowywania z wieloma kieszeniami jest uzupełniony przednią elastyczną linką i szlufkami do mocowania różnych ekwipunków. Za wygodę użytkowania odpowiadają sztywne, wentylowane oparcie oraz system wiązania. Oba te elementy konstrukcyjne mają regulowaną wysokość, aby dopasować się do wzrostu konkretnego użytkownika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Kup Pinguin Explorer 100 100 l
Wszystkie ceny 16 →Pinguin Trekking Wander Explorer plecak trekkingowy 100 l rozmiar XL do uż | 892 zł |
Plecak wyprawowy Pinguin Explorer 100 100 l | 850 zł |
Plecak wyprawowy Pinguin Explorer 100 navy - ONE SIZE | 850 zł |
Plecak Trekkingowy Pinguin Explorer 100L Black | 700 zł |
Plecak wyprawowy Pinguin Explorer 100 | 850 zł |
Lżejsze i bardziej nowoczesne
Zaktualizowany w 2020 roku plecak turystyczny marki Pinguin otrzymał tylko niewielkie zmiany na tle swojego udanego poprzednika. Tutaj design został zaktualizowany, który stał się bardziej nowoczesny. Wykorzystuje również wytrzymałą tkaninę nylonową zamiast poliestru. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną i lekkością. Tak więc Pinguin Explorer 100 waży 2,1 kg (w porównaniu z 2,6 kg dla wersji 2013).
Tak jak poprzednio, dostępne są trzy warianty kolorystyczne: khaki, czarny i niebieski. Dodatkowo dostępne są mniejsze wersje, począwszy od Explorer 60.
Na wymagające wędrówki
W plecaku zastosowano markowy system zawieszenia ABS. Sztywne, wentylowane oparcie ma regulowaną wysokość, aby zrównoważyć obciążenia. Anatomiczne szelki są uzupełnione paskiem piersiowym i odpinanym pasem biodrowym.
Komorę główną o pojemności 100 litrów można podzielić na 2 komory za pomocą przegrody w dolnej części korpusu. A dostęp do środka zapewniony jest dosłownie z czterech stron: z góry, z dołu i z boków (wejście jest zarówno po lewej, jak i po prawej stronie). Dodatkowe kieszenie to para zapinanych na zamek kieszeni bocznych, dwie otwarte na butelki i jedna na zewnątrz górnej klapy.
Większa elastyczność
Pinguin Explorer 100 jest wyposażony w folię przeciwdeszczową, który chroni zawartość przed zamoczeniem podczas opadów. W górnej części korpusu znajduje się komora na hydrator oraz otwór na wylot rur systemu pojenia. Na osobną wzmiankę zasługuje odpinana górna klapa, która zamienia się w torbę na ramię, wygodną dla „radialsów” – krótkie spacery z lekkim bagażem, a następnie powrót do obozu.
Bogaty system zamków błyskawicznych i pętelek na sprzęt uzupełnia odpinany elastyczny sznurek. Z ich pomocą będzie można umieścić różne rzeczy na zewnątrz, w tym namiot, dywan, odzież wierzchnią itp.
Spośród minusów wielu użytkowników zauważa szorstki pas biodrowy, który może ocierać skórę. Poza tym Pinguin Explorer 100 to jakościowy wybór za rozsądne pieniądze i dobra alternatywa dla produktów innych znanych marek.
Modyfikacje Pinguin Explorer 100
Ceny na Pinguin Explorer 100 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Explorer 50 50 l | od 576 zł | 23 oferty | ||
Pinguin Explorer 60 60 l | od 593 zł | 19 oferty | ||
Pinguin Explorer 75 75 l | od 612 zł | 22 oferty | ||
Pinguin Explorer 100 100 l | od 639 zł | 17 oferty |