Рюкзак Pinguin Ride 19 19 л
Фото 3 |
Pinguin Ride 19 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Ride 19 19 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak turystyczny Pinguin Ride 19 black - ONE SIZE | 357 zł |
Pinguin Ride 19l Backpack Czarny | 348 zł |
Pinguin Ride 19l Backpack Czerwony | 304 zł |
Pinguin Ride 19l Backpack Czarny | 332 zł |
Pinguin Ride 19 Nylon Backpack Zielony | 305 zł |
Додаткові функції і можливості рюкзака Pinguin Ride 19:
- Світловідбиваюча петля
РекомендуємоПорівняти в таблиці →