Plecak Pinguin Ride 19 19 l
Zdjęcia 3 |
Pinguin Ride 19 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Ride 19 19 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny Pinguin Ride 19 black - ONE SIZE | 357 zł |
Pinguin Ride 19l Backpack Czarny | 348 zł |
Pinguin Ride 19l Backpack Czerwony | 304 zł |
Pinguin Ride 19l Backpack Czarny | 332 zł |
Pinguin Ride 19 Nylon Backpack Zielony | 305 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Pinguin Ride 19:
- Odblaskowa pętla
PolecamyPorównaj w tabeli →