Namiot Grand Canyon Topeka 3
Wideo 4Zdjęcia 14 |
Grand Canyon Topeka 3
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Grand Canyon Topeka 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Topeka 3 namiot kopułowy dla 3 osób ultra lekki wodoszczelnyTopeka 3: klasyczny 3-osobowy namiot kopułowy z apsydą – wymiary opakowania Ø 18 x 60 cm / waga 3600 g / słup wody 3000 mm (wodoszczelny)
Niezawodna ochrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi – namiot wewnętrzny można ustawić oddzielnie – można się ochłodzić lub spać z widokiem gwiazd
Innowacyjna wentylacja GrandFlow na tylnej plandece zew... więcejnętrznej – dopasuj namiot w ciepłe noce i gorące dni – oddychający namiot wewnętrzny z moskitierami – cyrkulacja powietrza zapewnia spokojny sen
Lekkie materiały i komponenty – masz mniej do noszenia lub możesz zabrać ze sobą więcej sprzętu – plandeka i dno z powłoką PU, zalakowane szwy – pozostają suche, niezależnie od tego, jak mocno pada deszcz
Asyda z przodu z wygiętym stelażem z przodu – namiot wewnętrzny pozostaje suchy i czysty – odblaskowe linki napinające – dzięki temu znajdziesz swój kemping i nie potkniesz się o linki. Wybierz kolor namiotu zgodnie z przeznaczeniem i osobistym gustem Amazon.plZłóż skargę | 419 zł |
Grand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy (3 osoby, BluGrand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy
Opis produktu
- kolor: Blue Grass, Capulet Olive
- słup wody dla namiotu zewnętrznego: 3000 mm
- słup wody dla podłogi: 4000 mm
- przedsionek: tak
- liczba wejść: 1
- rodzaj montażu: wtykowy
- maks. liczba osób:
- TOPEKA 2: 2 osoby
- TOPEKA 3: 3 osoby
- T... więcejOPEKA 4: 4 osoby
Materiał
- namiot zewnętrzny: 100% poliester PU / namiot wewnętrzny: 100% poliester PU / podłoga: 100% polietylen PU
Wymiary
- TOPEKA 2
- ok. 280 x 221,65 x 120 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 16 x 52 cm
- TOPEKA 3
- ok. 290 x 222,15 x 130 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 18 x 60 cm
- TOPEKA 4
- ok. 310 x 222,85 x 140 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 18 x 66 cm
Waga
- TOPEKA 2
- ok. 3,34 kg
- TOPEKA 3
- ok. 3,90 kg
- TOPEKA 4
- ok. 4,50 kg Lidl Sklep OnlineDostawa: w Polsce Złóż skargę | 376 zł |
Grand Canyon Topeka 3p Tent Zielony 3 PlacesTOPEKA 3 to klasyczny namiot kopułowy zapewniający przestronne kwatery dla trzech do czterech osób oraz ich rzeczy osobistych.Posi TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 414 zł |
Grand Canyon Topeka 3p Tent Niebieski 3 PlacesTOPEKA 3 to klasyczny namiot kopułowy zapewniający przestronne pokoje dla trzech do czterech osób oraz ich rzeczy osobistych.Posi TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 412 zł |
Wideo recenzje
GRAND CANYON Topeka 4 Tente dôme
2 kwietnia 20193 657 przegląd
How to pitch Topeka
22 czerwca 20167 083 przegląd
How to pitch Topeka
22 czerwca 20167 083 przegląd
How to pitch Topeka
22 czerwca 20167 118 przegląd
Modyfikacje Grand Canyon Topeka 3
Ceny na Grand Canyon Topeka 3 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Topeka 2 | od 316 zł | 9 oferty | ||
Grand Canyon Topeka 3 | od 376 zł | 4 oferty | ||
Grand Canyon Topeka 4 | od 360 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 360 zł
trekkingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 275x210x135 cm, 310x285x140 cm, 4.5 kg
od 667 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 220x240x130 cm, okno, 330x250x140 cm, 5.3 kg
od 190 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 190x120x95 cm, 190x120x95 cm, 1.6 kg
od 489 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x210x130 cm, 330x210x130 cm, 4.49 kg
od 1 520 zł
kempingowy, 5-osobowy, miejsce do spania: 210x265x165 cm, okno, 510x280x200 cm, 12.8 kg
od 473 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, 300x200x120 cm, 4.2 kg
od 749 zł
kempingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 220x190x150 cm, okno, 440x200x155 cm, 7.1 kg
od 849 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 210x250x140 cm, 2 przedsionki, okno, 375x260x145 cm, 6 kg
od 409 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 200x160x110 cm, 265x160x110 cm, 2.9 kg
od 567 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, okno, wzmocnione narożniki, 410x200x120 cm, 4.7 kg
od 796 zł
kempingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 180x210x170 cm, okno, wzmocnione narożniki, 375x230x180 cm, 7.6 kg