Namiot Grand Canyon Helena 3
Wideo 2Zdjęcia 14 |
Grand Canyon Helena 3
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:14.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Grand Canyon Helena 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Helena 3 namiot tunelowy dla 3 osób namiot rodzinny z dwoma m | 1 597 zł |
Grand Canyon Namiot rodzinny HELENA, 3-, 5- lub 6-osobowy (3 osoby, Mojave | 1 575 zł |
Grand Canyon Helena 3p Tent Beżowy 3 Places | 1 498 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Grand Canyon Helena 3
Ceny na Grand Canyon Helena 3 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Helena 3 | od 1 498 zł | 3 oferty | ||
Grand Canyon Helena 5 | od 1 595 zł | 3 oferty | ||
Grand Canyon Helena 6 | od 1 787 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →