Тент Grand Canyon Indiana 10
Відео 1Фото 26 |
Grand Canyon Indiana 10
8 -місний
9.2 кг
10 -місний 11 кг
Призначення:тент-шатро
Кількість місць:10
Сезонність:весна/осінь, літо
Каркас:сталь
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:11 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Grand Canyon Indiana 10
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grand Canyon Unisex Indiana Namiot Kempingowy Mojave Desert 10-Osobowy 151 | 1 314 zł |
Grand Canyon Indiana 10p Tent Zielony 10 Places | 1 497 zł |
Grand Canyon Unisex namiot Indiana dla dorosłych oliwkowy 10 osób 151427 | 1 341 zł |
Відеоогляди
Модификації Grand Canyon Indiana 10
Ціни на Grand Canyon Indiana 10 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Indiana 8 | від 1 067 zł | 3 пропозиції | ||
Grand Canyon Indiana 10 | від 1 314 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →