Намет Grand Canyon Tahuta Shelter 5
Фото 21 |
Grand Canyon Tahuta Shelter 5
6.9 кг
10.5 кг
Призначення:пляжний намет
Сезонність:весна/осінь, літо
Каркас:сталь
Матеріал тенту:поліестер
Вага:10.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Grand Canyon Tahuta Shelter 5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grand Canyon TAHUTA Shelter 5 żagiel przeciwsłoneczny 600 x 500 cm prostok | 1 149 zł |
Grand Canyon Tahuta Shelter 5 Awning Beżowy 600 x 500 cm | 878 zł |
Grand Canyon Tahuta Shelter 5 Awning Niebieski 600 x 500 cm | 755 zł |
Модификації Grand Canyon Tahuta Shelter 5
Ціни на Grand Canyon Tahuta Shelter 5 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Tahuta Shelter 4 | від 634 zł | 6 пропозицій | ||
Grand Canyon Tahuta Shelter 5 | від 755 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →