Намет Grand Canyon Topeka 4
Відео 4Фото 16 |
Grand Canyon Topeka 4
Призначення:трекінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:4.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Grand Canyon Topeka 4
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grand Canyon Topeka 4 namiot kopułowy dla 4 osób ultra lekki wodoszczelnyTopeka 4: klasyczny 4-osobowy namiot kopułowy z absydą – wymiary opakowania Ø 18 x 66 cm / waga 4500 g / słup wody 3000 mm (w... щеodoszczelny)
Niezawodna ochrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi – namiot wewnętrzny można ustawić oddzielnie – można się ochłodzić lub spać z widokiem na gwiazdy
Innowacyjna wentylacja GrandFlow na tylnej plandece zewnętrznej – Dostosuj swój namiot do ciepłych nocy i gorących dni – oddychający namiot wewnętrzny z moskitierami – cyrkulacja powietrza zapewnia spokojny sen
Lekkie materiały i komponenty – masz mniej do noszenia lub możesz zabrać ze sobą więcej wyposażenia – plandeka i podłoga z powłoką poliuretanową, zalakowane szwy – pozostaną suche, niezależnie od tego, jak mocno pada deszcz
Apsyda z przodu z przednim stelażem – namiot wewnętrzny pozostaje suchy i czysty – odblaskowe linki napinające – dzięki temu można znaleźć swój kemping i nie potknąć się o linki. Wybierz kolor namiotu zgodnie z przeznaczeniem i osobistym gustem Amazon.plПоскаржитись | 460 zł |
Grand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy (4 osoby, BluGrand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy
Opis produktu
- kolor: Blue Grass, Capulet Olive
- słup w... щеody dla namiotu zewnętrznego: 3000 mm
- słup wody dla podłogi: 4000 mm
- przedsionek: tak
- liczba wejść: 1
- rodzaj montażu: wtykowy
- maks. liczba osób:
- TOPEKA 2: 2 osoby
- TOPEKA 3: 3 osoby
- TOPEKA 4: 4 osoby
Materiał
- namiot zewnętrzny: 100% poliester PU / namiot wewnętrzny: 100% poliester PU / podłoga: 100% polietylen PU
Wymiary
- TOPEKA 2
- ok. 280 x 221,65 x 120 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 16 x 52 cm
- TOPEKA 3
- ok. 290 x 222,15 x 130 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 18 x 60 cm
- TOPEKA 4
- ok. 310 x 222,85 x 140 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 18 x 66 cm
Waga
- TOPEKA 2
- ok. 3,34 kg
- TOPEKA 3
- ok. 3,90 kg
- TOPEKA 4
- ok. 4,50 kg Lidl Sklep OnlineДоставка: по Польщі Поскаржитись | 432 zł |
Kurtka przeciwdeszczowa damska CMP różowa 33Z5016/C602 | WYSYŁKA W 24H | 3Kurtka CMP 33Z5016 Fix Hood | Rozmiar: 38 | Kolor: Różowy | Taniej o 40% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesj... щеonalny sklep sportowy. Sportano.plПоскаржитись | 360 zł |
Grand Canyon Topeka 4p Tent Niebieski 4 PlacesPotrzebuje więcej miejsca? TOPEKA 4 to starszy brat TOPEKA 2 i TOPEKA 3.Jest znacznie większy, oferuje dużo miejsca dla czter... щеech do pięciu osób i ma ten sam zestaw funkcji.Posiada duży przedsionek przed namiotem wewnętrznym, który zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania bagażu lub sprzętu.Świetny regulowany klimat w namiocie wewnętrznym dzięki nowemu systemowi wentylacji „GrandFlow.Nami TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 474 zł |
Grand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy (4 osoby, CapGrand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy
Opis produktu
- kolor: Blue Grass, Capulet Olive
- słup w... щеody dla namiotu zewnętrznego: 3000 mm
- słup wody dla podłogi: 4000 mm
- przedsionek: tak
- liczba wejść: 1
- rodzaj montażu: wtykowy
- TOPEKA 2: 2 osoby
- TOPEKA 3: 3 osoby
- TOPEKA 4: 4 osoby
Materiał
- namiot zewnętrzny: 100% poliester PU / namiot wewnętrzny: 100% poliester PU / podłoga: 100% polietylen PU
Wymiary
- TOPEKA 2
- ok. 280 x 221,65 x 120 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 16 x 52 cm
- TOPEKA 3
- ok. 290 x 222,15 x 130 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 18 x 60 cm
- TOPEKA 4
- ok. 310 x 222,85 x 140 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 18 x 66 cm
Waga
- TOPEKA 2
- ok. 3,34 kg
- TOPEKA 3
- ok. 3,90 kg
- TOPEKA 4
- ok. 4,50 kg Lidl Sklep OnlineДоставка: по Польщі Поскаржитись | 432 zł |
Grand Canyon Topeka 4p Tent Zielony 4 PlacesPotrzebuje więcej miejsca? TOPEKA 4 to starszy brat TOPEKA 2 i TOPEKA 3.Jest znacznie większy, oferuje dużo miejsca dla czter... щеech do pięciu osób i ma ten sam zestaw funkcji.Posiada duży przedsionek przed namiotem wewnętrznym, który zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania bagażu lub sprzętu.Świetny regulowany klimat w namiocie wewnętrznym dzięki nowemu systemowi wentylacji „GrandFlow.Nami TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 475 zł |
Відеоогляди
GRAND CANYON Topeka 4 Tente dôme
2 квітня 20193 657 переглядів
How to pitch Topeka
22 червня 20167 083 перегляда
How to pitch Topeka
22 червня 20167 083 перегляда
How to pitch Topeka
22 червня 20167 118 переглядів
Як вибрати намет
Модификації Grand Canyon Topeka 4
Ціни на Grand Canyon Topeka 4 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Topeka 2 | від 316 zł | 9 пропозицій | ||
Grand Canyon Topeka 3 | від 376 zł | 4 пропозиції | ||
Grand Canyon Topeka 4 | від 360 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 668 zł
кемпінговий, 4-місний, спальне місце: 220x240x130 см, вікно, 330x250x140 см, 5.3 кг
від 190 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 190x120x95 см, 190x120x95 см, 1.6 кг
від 489 zł
трекінговий, 3-місний, спальне місце: 210x210x130 см, 330x210x130 см, 4.49 кг
від 1 539 zł
кемпінговий, 5-місна, спальне місце: 210x265x165 см, вікно, 510x280x200 см, 12.8 кг
від 473 zł
трекінговий, 3-місний, спальне місце: 210x180x110 см, 300x200x120 см, 4.2 кг
від 749 zł
кемпінговий, 3-місний, спальне місце: 220x190x150 см, вікно, 440x200x155 см, 7.1 кг
від 849 zł
кемпінговий, 4-місний, спальне місце: 210x250x140 см, 2 тамбури, вікно, 375x260x145 см, 6 кг
від 572 zł
трекінговий, 3-місний, спальне місце: 210x180x110 см, вікно, посилені кути, 410x200x120 см, 4.7 кг
від 795 zł
кемпінговий, 3-місний, спальне місце: 180x210x170 см, вікно, посилені кути, 375x230x180 см, 7.6 кг
від 269 zł
трекінговий, 3-місний, спальне місце: 200x180x120 см, 200x180x120 см, 2.8 кг
від 2 223 zł
трекінговий, 2-місний, спальне місце: 127x213x100 см, алюмінієвий каркас, 2 тамбури, 279x213x100 см, 1.72 кг