Намет Grand Canyon Topeka 2
Відео 4Фото 15 |
Трекінговий двомісний намет марки Grand Canyon - це середньобюджетне рішення для піших або велосипедних походів. Модель при складанні набуває популярної напівсферичної форми, яку задає трійка склопластикових дуг товщиною 8 мм — третій елемент служить спеціально для збільшення простору в тамбурі (його довжина становить 70 см). Виробник заявляє зниження загальної ваги (в даному випадку близько 3.3 кг) та габаритів у чохлі (52x16x16 см - трохи більше 13 літрів), що має підвищене значення для трекінгового застосування.
Намет Grand Canyon Topeka 2 передбачає досить просторе спальне місце (як для двох осіб) з розмірами по підлозі 210x160 см, тому навіть великі користувачі не повинні відчувати тісноти (запас шириною на одного 80 см). Єдиний вхід не стане перепоною для нормального повітрообміну, адже тут реалізована система вентиляції GrandFlow з дихаючою вставкою під стелею внутрішнього тенту та додатковими вентиляційними клапанами зовні. Модель непогано підготовлена до опадів, оскільки водонепроникність поліестерового тенту становить 3000 мм, а поліетиленового днища – 4000 мм водяного стовпа. До інших особливостей відноситься наявність захисту від настирливих комах, внутрішніх кишеньок для дрібних предметів, петлі для ліхтаря та світловідбиваючих елементів.
Купити Grand Canyon Topeka 2
Усі ціни 9 →Grand Canyon Topeka 2 namiot kopułowy dla 2 osób ultra lekki wodoszczelny | 364 zł |
Grand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy | 326 zł |
Grand Canyon Topeka 2p Tent Niebieski 2 Places | 368 zł |
Grand Canyon Topeka 2 151406 Namiot Niebieski 280 x 165 x 120 cm | 344 zł |
GRAND CANYON Uniseks Topeka 2 namiot kamuflażowy dla dorosłych flaga kamuf | 316 zł |
Модификації Grand Canyon Topeka 2
Ціни на Grand Canyon Topeka 2 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Topeka 2 | від 316 zł | 9 пропозицій | ||
Grand Canyon Topeka 3 | від 376 zł | 4 пропозиції | ||
Grand Canyon Topeka 4 | від 360 zł | 6 пропозицій |