Намет High Peak Vision 2 (923766)
Фото 3 |
High Peak Vision 2
2 -місний
1.9 кг
3 -місний 2.4 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:літо
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:1.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити High Peak Vision 2
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
High Peak Namiot samorozkładający Vision 2 namiot Pop Up dla 2 osób namiot | 317 zł |
Namiot turystyczny High Peak Vision 2 zielony | 319 zł |
High Peak Vision 2 Tent Zielony 2 Places | 285 zł |
High Peak Namiot samorozkładający Vision 2 namiot typu pop-up dla 2 osób n | 636 zł |
High Peak Vision 2 namiot rzucany dla 2 osób namiot festiwalowy wolnostoją | 404 zł |
High Peak Vision 2 namiot rzucany dla 2 osób namiot festiwalowy wolnostoją | 373 zł |
Модификації High Peak Vision 2
Ціни на High Peak Vision 2 |
---|---|---|---|---|
High Peak Vision 2 | від 285 zł | 6 пропозицій | ||
High Peak Vision 3 | від 319 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →