Namiot High Peak Vision 2 (923766)
Zdjęcia 3 |
High Peak Vision 2
2 -osobowe
1.9 kg
3 -osobowe 2.4 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:1.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Vision 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Namiot samorozkładający Vision 2 namiot typu pop-up dla 2 osób n | 314 zł |
High Peak Vision 2 Tent Zielony 2 Places | 285 zł |
High Peak Vision 2 namiot rzucany dla 2 osób namiot festiwalowy wolnostoją | 371 zł |
High Peak Vision 2 namiot rzucany dla 2 osób namiot festiwalowy wolnostoją | 402 zł |
High Peak Namiot samorozkładający Vision 2 namiot Pop Up dla 2 osób namiot | 319 zł |
Modyfikacje High Peak Vision 2
Ceny na High Peak Vision 2 |
---|---|---|---|---|
High Peak Vision 2 | od 285 zł | 5 oferty | ||
High Peak Vision 3 | od 321 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →