Śpiwór Grand Canyon Utah 190
Zdjęcia 23 |
Grand Canyon Utah 190 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grand Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grand Canyon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grand Canyon Utah 190
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Unisex śpiwór dla dorosłych Utah 190 red Dahlia rozmiar uniwe | 274 zł |
Grand Canyon Utah 190 Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 262 zł |
Grand Canyon Utah 190 ciepły śpiwór wyjątkowo miękki i przyjemny dzięki ba | 262 zł |
Grand Canyon Utah 190 Sleeping Bag Czerwony Long / Left Zipper | 262 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →