Śpiwór Easy Camp Moon 300
Zdjęcia 9 |
Easy Camp Moon 300 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Easy Camp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Easy Camp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Easy Camp Moon 300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Schlafsack Moon 300 240189 | 257 zł |
Easy Camp Śpiwór Moon 300, niebieski | 249 zł |
Śpiwór syntetyczny Easy Camp Moon 300 (195 cm) | 249 zł |
Śpiwór prostokątny Easy Camp Moon 300 - blue | 256 zł |
Easycamp Moon 300 -3º Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 238 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →