Śpiwór Easy Camp Nebula XL
Easy Camp Nebula XL |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Easy Camp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Easy Camp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Easy Camp Nebula XL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Nebula śpiwór typu mumia 220 x 85 cm śpiwór kempingowy od -14C d | 215 zł |
Easy Camp Śpiwór Nebula Xl czarny | 219 zł |
Easy Camp Śpiwór Nebula, rozmiar XL, czarno-czerwony | 209 zł |
Śpiwór syntetyczny Easy Camp Nebula XL (200 cm) Lewy zamek | 209 zł |
Śpiwór mumia Easy Camp Nebula XL - black | 216 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →