Mata turystyczna High Peak Dayton (41006)
High Peak Dayton |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog High Peak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele High Peak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup High Peak Dayton
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak, Materac, Dayton 41006, grafitowy, 183x51x7,5 cm | 198 zł |
Materac turystyczny dla dorosłych High Peak Dayton 183x51x7,5cm c.szary | 202 zł |
Materac High Peak Dayton 183x51x7,5cm ciemnoszary | 192 zł |
Materac jednoosobowy High Peak Dayton 183 x 51 x 7,5 cm szary 41006 | 261 zł |
High Peak Dayton Single Inflatable Mattress Czarny | 175 zł |
Materac High Peak Dayton 183 cm x 51 cm x 7,5cm szary 41006 | 205 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →