Śpiwór HI-TEC Aksed II (SB007)
Zdjęcia 8 |
HI-TEC Aksed II |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HI-TEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HI-TEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HI-TEC Aksed II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pikowany Śpiwór Turystyczny Aksed II Uniwersalny | 268 zł |
Hi-tec Aksed Ii Sleeping Bag Niebieski One Size / Left Zipper | 201 zł |
Hi-tec Aksed Ii Sleeping Bag Posrebrzany One Size / Left Zipper | 201 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →