Спальний мішок HI-TEC Rett II
Фото 7 |
HI-TEC Rett II легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HI-TEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HI-TEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HI-TEC Rett II
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór Z Logo Rett II Uniwersalny | 153 zł |
Hitec, Śpiwór, RETT II, 180 x 75, czarny | 96 zł |
Spiwór Hi-Tec Rett II (kolor Czerwony) | 122 zł |
Hi-tec Rett Ii Sleeping Bag Niebieski One Size / Right Zipper | 107 zł |
Śpiwór turystyczny HI-TEC Rett II 180x75cm 180 cm | 109 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →