Śpiwór HI-TEC Rett II
Zdjęcia 7 |
HI-TEC Rett II lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HI-TEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HI-TEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HI-TEC Rett II
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór Z Logo Rett II Uniwersalny | 153 zł |
Hitec, Śpiwór, RETT II, 180 x 75, czarny | 96 zł |
Spiwór Hi-Tec Rett II (kolor Czerwony) | 122 zł |
Hi-tec Rett Ii Sleeping Bag Niebieski One Size / Right Zipper | 107 zł |
Śpiwór turystyczny HI-TEC Rett II 180x75cm 180 cm | 109 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →