Śpiwór HI-TEC Mumio (SB014)
Zdjęcia 13 |
HI-TEC Mumio lekki |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HI-TEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HI-TEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HI-TEC Mumio
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hi-Tec Śpiwór Mumio Hi-tec | 99 zł |
Śpiwór mumia Hi-Tec Mumio - antracytowy | 90 zł |
Śpiwór Mumio Dla Dorosłych Unisex Uniwersalny | 169 zł |
HITEC, Śpiwór kempingowy, Granatowy | 130 zł |
Hi-tec Mumio Sleeping Bag Czarny One Size / Right Zipper | 119 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →