Śpiwór Deuter Orbit +5 SL
Deuter Orbit +5 SL damskilekki 195x75 cm, t 9 °C205x75 cm, t 9 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Orbit +5 SL
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
deuter Orbit 5 śpiwór z włókna syntetycznego shale-ink 3701122 | 370 zł |
Deuter Orbit +5° REG shale-ink | 370 zł |
Śpiwór deuter Orbit +5° regular/left shale/ink | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 380 zł |
Śpiwór turystyczny Deuter Orbit 5 37011224 r.0/RightR | 422 zł |
Śpiwór deuter Orbit +5° regular/right shale/ink | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI N | 380 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacja modelu:
- Model Orbit + 5 ° - długość torby 205 cm, szerokość ramion 75 cm, szerokość nogawki 48 cm, waga 0,9 kg
- Model Orbit + 5 ° L - długość torby 220 cm, szerokość ramion 80 cm, szerokość nogawek 50 cm, waga 1 kg
- Model Orbit + 5 ° SL - długość torby 195 cm, szerokość ramion 75 cm, szerokość nogawek 48 cm, waga 0,9 kg
- Model Orbit -5 ° - długość torby 205 cm, szerokość ramion 75 cm, szerokość nogawek 48 cm, waga 1,4 kg
- Model Orbit -5 ° L - długość torby 220 cm, szerokość ramion 80 cm, szerokość nogawek 50 cm, waga 1,5 kg
- Model Orbit -5 ° SL - długość torby 195 cm, szerokość ramion 75 cm, szerokość nogawek 48 cm, waga 1,4 kg
Modyfikacje Deuter Orbit +5 SL
Ceny na Deuter Orbit +5 SL |
---|---|---|---|---|
Deuter Orbit +5 SL | od 243 zł | 18 oferty | ||
Deuter Orbit +5 | od 410 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →