Namiot Hannah Tycoon 2
Zdjęcia 11 |
Hannah Tycoon 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Hannah Tycoon 2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hannah Hannah Tent Camping Tycoon 2 Spring Green/Cloudy Gray Namiot Grey G | 445 zł |
Namiot turystyczny 2-osobowy Hannah Tycoon 2 2 osoby | 390 zł |
Namiot turystyczny 2-osobowy Hannah Tycoon 2 | 430 zł |
Namiot turystyczny Hannah Tycoon 2 Cool Kolor: jasnoszary | 525 zł |
Hannah Tycoon 2 Tent Zielony 2 Places | 371 zł |
Hannah Tycoon 2 Cool Tent Posrebrzany 2 Places | 612 zł |
Modyfikacje Hannah Tycoon 2
Ceny na Hannah Tycoon 2 |
---|---|---|---|---|
Hannah Tycoon 2 | od 371 zł | 6 oferty | ||
Hannah Tycoon 3 | od 369 zł | 9 oferty | ||
Hannah Tycoon 4 | od 369 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →