Namiot Hannah Rider 2
Zdjęcia 21 |
Średniobudżetowy namiot dla dwojga marki Hannah należy do linii Mountain, która łączy w sobie rozwiązania na trekking i raczej trudne warunki pogodowe. Model pozycjonowany jest jako całoroczny, czyli można go używać nawet zimą. Gotowość na mrozy i mrozy potwierdza wytrzymała aluminiowa rama - reprezentowana przez trzy łuki o grubości 8,5 mm, które nie boją się zmian temperatury.
Aby ograniczyć straty ciepła, namiot Hannah Rider 2 ma tylko jedno wejście, a drzwi można całkowicie zamknąć lub pozostawić szczelinę dla wentylacji. Powierzchnia spania w okolicy ramion turystów ma wymiary 220x140 cm, natomiast w nogawkach znajduje się zwężenie na szerokość (105 cm), które nie powinno powodować uczucia ucisku, a także ma za zadanie ograniczyć utratę ciepła. Model jest dobrze przygotowany na ewentualne opady atmosferyczne, ponieważ markiza poliestrowa została zaimpregnowana poliuretanem o wodoodporności na poziomie 4000 mm słupa wody, a spód posiada niemal standardową wodoodporność na poziomie 10 000 mm. Na szczególną uwagę zasługuje przedsionek o długości 90 cm, w którym w razie potrzeby można umieścić nie tylko dwa plecaki, ale także odzież wierzchnią użytkowników. Inne cechy to dwie wewnętrzne kieszenie, pętla do zawieszenia latarki i umiarkowana waga 2,6 kg.
Kup Hannah Rider 2
Wszystkie ceny 6 →Hannah Outdoor Rider 2 Manderin Red II - lekki namiot - 2 osoby - pomarańc | 1 252 zł |
Hannah Hannah Tent Camping Rider 2 Thyme Namiot Green 10029309HHX | 1 139 zł |
Hannah Rider 2 Tent Pomarańczowy 2 Places | 1 019 zł |
Hannah Outdoor Rider 2 Thyme II lekki namiot - 2 osoby - Zielony | 1 252 zł |
Hannah Hannah Tent Camping Rider 2 Mandarin Red Namiot Orange 10029310HHX | 1 139 zł |
Hannah Rider 2 Tent Zielony 2 Places | 1 071 zł |