Namiot Hannah Tycoon 3
Zdjęcia 10 |
Hannah Tycoon 3
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Hannah Tycoon 3
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hannah Hannah Tent Camping Tycoon 3 Spring Green/Cloudy Gray Namiot Grey G | 478 zł |
Namiot turystyczny 3-osobowy Hannah Tycoon 3 3 osoby | 440 zł |
Namiot Hannah Tycoon 3 Spring Green/Cloud Gray Ii | 459 zł |
Namiot turystyczny 3-osobowy Hannah Tycoon 3 | 500 zł |
Namiot turystyczny Hannah Tycoon 3 Kolor: zielony/czarny | 461 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Hannah Tycoon 3
Ceny na Hannah Tycoon 3 |
---|---|---|---|---|
Hannah Tycoon 2 | od 390 zł | 4 oferty | ||
Hannah Tycoon 3 | od 369 zł | 8 oferty | ||
Hannah Tycoon 4 | od 616 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →