Намет Hannah Tycoon 2
Фото 11 |
Hannah Tycoon 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Hannah Tycoon 2
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hannah Hannah Tent Camping Tycoon 2 Spring Green/Cloudy Gray Namiot Green | 432 zł |
Namiot turystyczny 2-osobowy Hannah Tycoon 2 2 osoby | 390 zł |
Namiot turystyczny Hannah Tycoon 2 Cool Kolor: jasnoszary | 525 zł |
Namiot Hannah TYCOON 2 SPRING GREEN/CLOUD GRAY II | 339 zł |
Hannah Tycoon 2 Tent Zielony 2 Places | 401 zł |
Hannah Tycoon 2 Cool Tent Posrebrzany 2 Places | 611 zł |
Модификації Hannah Tycoon 2
Ціни на Hannah Tycoon 2 |
---|---|---|---|---|
Hannah Tycoon 2 | від 339 zł | 6 пропозицій | ||
Hannah Tycoon 3 | від 369 zł | 9 пропозицій | ||
Hannah Tycoon 4 | від 369 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →