Намет Coleman Darwin 3
Фото 7 |
Coleman Darwin 3
2 -місний
2.8 кг
3 -місний 3.4 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3.4 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Coleman Darwin 3
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coleman Darwin 3-osobowy namiot kopułowy 3-osobowy lekki namiot kempingowy | 440 zł |
Namiot Coleman Darwin 3 3 osoby | 599 zł |
Coleman, Namiot turystyczny, Darwin 3 | 679 zł |
Namiot Coleman Darwin 3 | 599 zł |
Namiot turystyczny Coleman Darwin 3 | 509 zł |
Coleman Unisex 2000012146 Namiot Kempingowy Zielony 3 osobowy | 589 zł |
Модификації Coleman Darwin 3
Ціни на Coleman Darwin 3 |
---|---|---|---|---|
Coleman Darwin 2 | від 367 zł | 15 пропозицій | ||
Coleman Darwin 3 | від 440 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →