Намет Coleman Cortes 3
Фото 7 |
Coleman Cortes 3
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:4.1 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Coleman Cortes 3
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coleman Unisex Cortes 3 Namiot Niebieski 3 Osobowy 2000035209 | 633 zł |
Namiot turystyczny Coleman Cortes 3 | 654 zł |
Namiot Coleman Cortes 3 3 osoby | 799 zł |
Coleman, Namiot trzyosobowy, Cortes 3 Blue, r. 3 os | 799 zł |
Namiot Coleman Cortes 3 | 799 zł |
Namiot turystyczny Coleman Cortes 3 Kolor: niebieski | 551 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →