Намет Coleman Pingora 3 Blackout
Фото 8 |
Coleman Pingora 3 Blackout
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:3.7 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Coleman Pingora 3 Blackout
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coleman Unisex namiot dla dorosłych Pingora Blackout wielokolorowy dla 3 o | 1 201 zł |
Namiot turystyczny Coleman Pingora 3 3 osoby | 1 349 zł |
Namiot kempingowy 3-osobowy Coleman Pingora 3 black/green | WYSYŁKA W 24H | 1 349 zł |
Coleman, Namiot Pingora 3 | 1 800 zł |
Namiot kempingowy 3-osobowy Coleman Pingora 3 black/green | WYSYŁKA W 24H | 1 349 zł |
Namiot turystyczny Coleman Pingora 3 BlackOut Kolor: zielony/czarny | 1 317 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →