Намет Coleman Darwin 2 Plus (2000012148)
Фото 9 |
Coleman Darwin 2 Plus
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:4.2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Coleman Darwin 2 Plus
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Namiot COLEMAN Darwin 2 plus | 500 zł |
Namiot turystyczny Coleman Darwin 2+ | 487 zł |
Namiot Coleman DARWIN 2+ 2 osoby | 699 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Coleman Darwin 2 Plus
Ціни на Coleman Darwin 2 Plus |
---|---|---|---|---|
Coleman Darwin 2 Plus | від 487 zł | 12 пропозицій | ||
Coleman Darwin 3 Plus | від 586 zł | 14 пропозицій | ||
Coleman Darwin 4 Plus | від 691 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →