Намет Coleman Darwin 4 Plus
Фото 15 |
Кемпінговий намет бренду Coleman – це рішення для чотирьох осіб, яке можна віднести до середньобюджетної категорії. Модель підійде для вилазок на природу вихідного дня, відвідування музичних фестивалів, відпочинку у кемпінгах. Вона має напівсферичну довгасту конструкцію, оскільки звичну пару склопластикових дуг (формують спальню) доповнює третій елемент - він задає досить великий тамбур - довжиною 120 см.
У цьому приміщенні знайдеться місце для спорядження, а в негоду навіть вдасться приготувати їжу. Намет Coleman Darwin 4 Plus передбачає два шари, включаючи зовнішній поліестеровий матеріал із прокльованими швами, водонепроникністю до 3000 мм водного стовпа та фактором захисту від ультрафіолету SPF50. Відповідно, користувачам усередині точно не страшні ні промені палючого сонця, ні помірні опади.
Розміри спальної кімнати по підлозі становлять 210x260 см, тобто в перерахунку на одного буде запас по ширині в 65 см. Підвищити комфорт відпочиваючих покликана повністю вшита підлога із захистом від води в 3000 мм, також є вентиляційні клапани і два оглядові вікна в тамбурі (для припливу природного денного світла). Окремо варто виділити москітні сітки, петлю для підвішування ліхтаря, внутрішні кишені, а також помірну вагу (6.2 кг) та невеликі габарити у чохлі (58x20x19 см) – близько 20 літрів об'єму.
Купити Coleman Darwin 4 Plus
Усі ціни 12 →Coleman Namiot Darwin 4 4 osoby namiot dla 4 osób namiot igloo namiot fest | 691 zł |
Namiot COLEMAN Darwin 4 plus | 819 zł |
Namiot turystyczny Coleman Darwin 4 Plus | 698 zł |
Модификації Coleman Darwin 4 Plus
Ціни на Coleman Darwin 4 Plus |
---|---|---|---|---|
Coleman Darwin 2 Plus | від 487 zł | 12 пропозицій | ||
Coleman Darwin 3 Plus | від 586 zł | 13 пропозицій | ||
Coleman Darwin 4 Plus | від 691 zł | 14 пропозицій |