Намет Coleman Darwin 3 Plus
Фото 7 |
Coleman Darwin 3 Plus
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:4.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Coleman Darwin 3 Plus
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coleman Darwin 3 namiot 3 osoby namiot 3 osobowy namiot igloo namiot festi | 589 zł |
Namiot turystyczny Coleman Darwin 3 Plus | 599 zł |
Namiot Coleman Darwin 3+ 3 osoby | 660 zł |
Namiot kempingowy 3-osobowy Coleman Darwin 3+ black/grey | WYSYŁKA W 24H | | 660 zł |
Coleman, Namiot 3-osobowy, Darwin 3 Plus, zielono-szary, 330x200x130 cm | 683 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Coleman Darwin 3 Plus
Ціни на Coleman Darwin 3 Plus |
---|---|---|---|---|
Coleman Darwin 2 Plus | від 487 zł | 12 пропозицій | ||
Coleman Darwin 3 Plus | від 586 zł | 13 пропозицій | ||
Coleman Darwin 4 Plus | від 691 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →