Namiot Coleman Darwin 3 Plus
Zdjęcia 7 |
Coleman Darwin 3 Plus
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Darwin 3 Plus
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman Darwin 3 namiot 3 osoby namiot 3 osobowy namiot igloo namiot festi | 589 zł |
Namiot turystyczny Coleman Darwin 3 Plus | 599 zł |
Namiot Coleman Darwin 3+ 3 osoby | 660 zł |
Namiot kempingowy 3-osobowy Coleman Darwin 3+ black/grey | WYSYŁKA W 24H | | 660 zł |
Coleman, Namiot 3-osobowy, Darwin 3 Plus, zielono-szary, 330x200x130 cm | 683 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Coleman Darwin 3 Plus
Ceny na Coleman Darwin 3 Plus |
---|---|---|---|---|
Coleman Darwin 2 Plus | od 487 zł | 13 oferty | ||
Coleman Darwin 3 Plus | od 589 zł | 14 oferty | ||
Coleman Darwin 4 Plus | od 688 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →