Намет Salewa Atlas III
Фото 3 |
Salewa Atlas III
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3.04 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Salewa Atlas III
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SALEWA Atlas III Tent uniseks dla dorosłych kaktus/szary rozmiar uniwersal | 696 zł |
Namiot trekkingowy 3-osobowy Salewa Atlas III cactus/grey | WYSYŁKA W 24H | 720 zł |
Salewa Atlas Iii Tent Zielony 3 Places | 582 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →