Намет Salewa Midway VI
Фото 3 |
Salewa Midway VI
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:6
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:14.2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Salewa Midway VI
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SALEWA Namiot rodzinny zielony rozmiar uniwersalny 00-0000005908 | 1 968 zł |
Namiot kempingowy 6-osobowy Salewa Midway VI cactus/grey | WYSYŁKA W 24H | | 2 089 zł |
Namiot kempingowy 6-osobowy Salewa Midway VI cactus/grey | 2 089 zł |
Salewa Midway Vi Tent Zielony 6 Places | 2 037 zł |
Salewa Midway Vi Namiot Zielony 2018 | 2 089 zł |
Додаткові функції і можливості намету Salewa Midway VI:
- Комплектується набором для ремонту
РекомендуємоПорівняти в таблиці →