Namiot Salewa Midway VI
Zdjęcia 3 |
Salewa Midway VI
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:6
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:14.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Salewa Midway VI
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SALEWA Namiot rodzinny zielony rozmiar uniwersalny 00-0000005908 | 1 957 zł |
Namiot kempingowy 6-osobowy Salewa Midway VI cactus/grey | WYSYŁKA W 24H | | 2 089 zł |
Namiot kempingowy 6-osobowy Salewa Midway VI cactus/grey | 2 089 zł |
Salewa Midway Vi Tent Zielony 6 Places | 2 039 zł |
Salewa Midway Vi Namiot Zielony 2018 | 2 089 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości namiotu Salewa Midway VI:
- W zestawie z zestawem naprawczym
PolecamyPorównaj w tabeli →