Намет Salewa Alpine Lodge IV (00-0000005600)
Фото 4 |
Salewa Alpine Lodge IV
4 -місний
13 кг
5 -місний 15 кг
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур, вікно
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:13 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Salewa Alpine Lodge IV
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Salewa Namiot unisex Alpine Lodge IV kaktusowy/szary rozmiar uniwersalny 0 | 3 127 zł |
Namiot kempingowy 4-osobowy Salewa Lodge IV cactus/grey | WYSYŁKA W 24H | | 3 399 zł |
Salewa Alpine Lodge Iv Tent Zielony 4 Places | 3 113 zł |
Модификації Salewa Alpine Lodge IV
Ціни на Salewa Alpine Lodge IV |
---|---|---|---|---|
Salewa Alpine Lodge IV | від 3 113 zł | 4 пропозиції | ||
Salewa Alpine Lodge V | від 3 843 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →