Пальник BioLite Campstove 2
Відео 21Фото 7 |
BioLite Campstove 2 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioLite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioLite.
Купити BioLite Campstove 2
Усі ціни 7 →BioLite Campstove Wytwarzanie energii elektrycznej i ładowanie przez USB K | 1 225 zł |
Ekologiczna kuchenka turystyczna na biomasę Biolite CampStove 2+ - ONE SIZ | 820 zł |
Zestaw Naczyń Turystycznych Biolite Camp Stove Complete Cook Kit | 1 293 zł |
Ekologiczna kuchenka turystyczna na biomasę Biolite CampStove 2+ - ONE SIZ | 820 zł |
Biolite Complete Cook Kit Przezroczysty | 1 166 zł |
BioLite CampStove 2 piec na drewno i ładowarka USB BioLite CampStove 2 | 867 zł |
Biolite Camp Stove Pomarańczowy | 664 zł |
Ефективно і нешкідливо
Пальник бренду BioLite являє собою портативну грубку з розмірами 210x127 мм, яка працює на твердому паливі, в тому числі хмизу і гілках, шишках і шкаралупі горіхів, а також пелетах та інші види біопалива. При цьому виробник заявляє, що BioLite Campstove 2 не виробляє їдкого диму або гару та не спричиняє негативного впливу на екологію.
За продуктивністю модель можна цілком порівняти з газовими аналогами. На доведення 1 літра води до температури в 100 °C потрібно 4.5 хвилини.
Перетворення тепла на електрику
Оригінальною фішкою став вбудований генератор, який перетворює теплову енергію в електрику, яка живить наявний тут акумулятор ємністю 2600 мАгод. В результаті цей пальник замінить павербанк, тобто дозволить заряджати смартфон, навігатор або інші мобільні пристрої, що живляться від USB. Потужність зарядки невисока (до 3 Вт), але далеко від цивілізації й цього буде достатньо.
У комплектації з пальником йде LED-ліхтарик FlexLight. Також прилад може комплектуватися і додатковими аксесуарами, включаючи чайник, гриль і т.д. Їх наявність/відсутність уточнюйте у продавців перед оформленням замовлення.
Зручне управління
Для регулювання сили полум'я в BioLite Campstove 2 передбачений вентилятор, що виконує піддув. У нього є чотири режими роботи, і чим інтенсивнішою буде подача повітря, тим вище температура в камері спалювання і тим швидше наповниться ємність вбудованого акумулятора.
Серед іншого пальник отримав інформативну LED-панель з трьома індикаторними смужками різного кольору. Вони показують відповідно рівень заряду АКБ, швидкість обертання вентилятора і потужність полум'я.
До недоліків відноситься велика вага (935 грамів) і висока вартість. Але і конкурентів в плані функціональності у BioLite Campstove 2 немає, а за такі опції, як генератор електрики, доплатити варто.