Намет High Peak Talos 4
Фото 8 |
Намет для кемпінгу німецького бренду High Peak призначається для комфортного відпочинку на природі в період з квітня по вересень. Оптимальним рішенням вона здатна стати як для компанії друзів, так і для сімей: модель передбачає єдину 4-місцеву спальню з розмірами по підлозі 220x240 см і один тамбур довжиною 100 см, де має поміститися все спорядження та верхній одяг. Внутрішній каркас намету High Peak Talos 4 складається з трьох дуг діаметром 8.5 мм, зроблених зі склопластику: дві з них формують кімнату відпочинку, а третя — додає простору тамбура.
З вулиці всередину є два входи, які доповнені не тільки москітними сітками, але і оглядовими вікнами. Поліестеровий тент моделі впорається з опадами середньої інтенсивності і тривалості, оскільки його водонепроникність становить 4000 мм водного стовпа. Для провітрювання передбачено вентиляційний клапан, також всередині є кишенька для дрібних предметів і петля для ліхтаря під стелею. Важить виріб за мірками кемпінгового рішення небагато — всього 5.3 кг
Купити High Peak Talos 4
Усі ціни 9 →High Peak Zelt Talos 4 Namiot mieszany ciemnoszary/zielony L 11510 | 663 zł |
Namiot High Peak Talos 4 c.szaro zielony 11510 | 745 zł |
Namiot High Peak Talos 4 grafitowo-zielony 11510 | 919 zł |
Namiot turystyczny High Peak Talos 4 | 736 zł |
Namiot turystyczny High Peak Talos 4 grafitowo-zielony 4 osoby | 773 zł |
Модификації High Peak Talos 4
Ціни на High Peak Talos 4 |
---|---|---|---|---|
High Peak Talos 3 | від 640 zł | 3 пропозиції | ||
High Peak Talos 4 | від 663 zł | 10 пропозицій |