Namiot High Peak Talos 4
Zdjęcia 8 |
Namiot kempingowy niemieckiej marki High Peak przeznaczony jest do komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu od kwietnia do września. Może być optymalnym rozwiązaniem zarówno dla grupy przyjaciół, jak i rodziny: model zapewnia pojedynczą czteroosobową sypialnię o wymiarach podłogi 220x240 cm oraz jeden przedsionek o długości 100 cm, w którym powinien zmieścić się cały sprzęt i odzież wierzchnia.
Wewnętrzna rama namiotu High Peak Talos 4 składa się z trzech łuków o średnicy 8,5 mm, wykonanych z włókna szklanego: dwa z nich tworzą pomieszczenie rekreacyjne, a trzeci dodaje przestrzeni przedsionka. Od ulicy wewnątrz znajdują się dwa wejścia, które uzupełniają nie tylko moskitiery, ale również okna obserwacyjne. Markiza poliestrowa modelu poradzi sobie z opadami o średniej intensywności i czasie trwania, ponieważ jej wodoodporność wynosi 4000 mm słupa wody. Do wentylacji przewidziany jest zawór wentylacyjny, wewnątrz znajdują się również kieszonki na drobiazgi oraz pętla na latarnię pod sufitem. Produkt waży trochę jak na standardy rozwiązania kempingowego - tylko 5,3 kg.
Kup High Peak Talos 4
Wszystkie ceny 8 →High Peak Zelt Talos 4 Namiot mieszany ciemnoszary/zielony L 11510 | 668 zł |
Namiot turystyczny High Peak Talos 4 grafitowo-zielony 4 osoby | 773 zł |
Namiot High Peak Talos 4 grafitowo-zielony 11510 | 919 zł |
Namiot turystyczny High Peak Talos 4 | 769 zł |
Namiot High Peak Talos 4 c.szaro zielony 11510 | 736 zł |
Modyfikacje High Peak Talos 4
Ceny na High Peak Talos 4 |
---|---|---|---|---|
High Peak Talos 3 | od 640 zł | 3 oferty | ||
High Peak Talos 4 | od 664 zł | 9 oferty |