Намет High Peak Kira 3 (922661)
Фото 9 |
High Peak Kira 3
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:4.49 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити High Peak Kira 3
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Namiot turystyczny High Peak Kira 3 (3-osobowy) 3 osoby | 622 zł |
Namiot High Peak Kira 3 jasnoszary 10370 | 669 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kira 3 jasnoszary | 561 zł |
High Peak, Namiot, Kira 3 10370 | 565 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kira 3 (3-osobowy) | 622 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації High Peak Kira 3
Ціни на High Peak Kira 3 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kira 3 | від 489 zł | 11 пропозицій | ||
High Peak Kira 4 | від 519 zł | 10 пропозицій | ||
High Peak Kira 5 | від 699 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →