Namiot High Peak Kira 3 (922661)
Zdjęcia 9 |
High Peak Kira 3
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4.49 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Kira 3
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot turystyczny High Peak Kira 3 (3-osobowy) 3 osoby | 622 zł |
Namiot High Peak Kira 3 jasnoszary 10370 | 669 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kira 3 jasnoszary | 561 zł |
High Peak, Namiot, Kira 3 10370 | 565 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kira 3 (3-osobowy) | 622 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje High Peak Kira 3
Ceny na High Peak Kira 3 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kira 3 | od 489 zł | 11 oferty | ||
High Peak Kira 4 | od 519 zł | 10 oferty | ||
High Peak Kira 5 | od 699 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →