Namiot High Peak Mallorca (923006)
Zdjęcia 4 |
High Peak Mallorca
Przeznaczenie:namiot plażowy
Sezon:wiosna/jesień, lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:1.8 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Mallorca
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot plażowy High Peak Mallorca niebiesko-szary 10128 | 143 zł |
High Peak Namiot plażowy High Peak Mallorca Niebiesko Szary 10128 uniwersa | 118 zł |
Namiot plażowy High Peak Mallorca Niebiesko Szary 10128 | 165 zł |
Namiot plażowy High Peak Mallorca niebiesko-szary 10128 | 150 zł |
Namiot plażowy High Peak Mallorca niebiesko-szary 10128 | 119 zł |
Namiot plażowy Mallorca 10004 - High Peak | 73 zł |
Namiot plażowy High Peak Mallorca niebiesko-szary 10128 | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →