Namiot High Peak Tarp 2 (926809)
Zdjęcia 4 |
High Peak Tarp 2
Przeznaczenie:tarp
Sezon:wiosna/jesień, lato
Materiał markizy:poliester
Waga:3.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Tarp 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Tarp 2 żagiel przeciwsłoneczny 400 x 400 cm ochrona przed słońce | 260 zł |
High Peak Markiza Tarp 2 Tarp grey (1CZH0014) | 260 zł |
High Peak Żagiel przeciwsłoneczny Tarp 2 kamień 10033 | 435 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →