Namiot High Peak Calvia (926282)
Zdjęcia 3 |
High Peak Calvia
Przeznaczenie:namiot plażowy
Sezon:lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Waga:1 kg
Namiot plażowy z systemem "Pop up".
Lekki namiot marki High Peak zapewnia system szybkiego rozkładania i jest pozycjonowany jako rozwiązanie na letnie wakacje na plaży. Rama modelu wykonana jest z włókna szklanego o średnicy łuków 5 mm. Markiza wykonana jest z tkaniny poliestrowej o współczynniku ochrony UV 40. High Peak Calvia posiada również dodatkowe oddychające wstawki poliestrowe, które redukują ciepło i przyczyniają się do komfortowego mikroklimatu wewnątrz. W tym samym celu w konstrukcji przewidziano okna wentylacyjne. Do mocowania modelu na piasku lub ziemi oferowane są zarówno specjalne kieszenie i haczyki z tkaniny oraz sznurek do rozciągania. Namiot waży 1 kg, po złożeniu zajmuje minimum miejsca (61x3 cm), a po rozłożeniu zajmuje powierzchnię 200x120 cm.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Calvia
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Namiot Plażowy Niebiesko Szary | 166 zł |
Namiot plażowy High Peak Calvia 2-3 osoby | 202 zł |
High Peak, Namiot plażowy, Calvia 10124, niebieski, 200x120x90 cm | 208 zł |
Namiot plażowy High Peak Calvia | 179 zł |
Namiot plażowy High Peak Calvia niebiesko szary | 192 zł |
Namiot plażowy High Peak Calvia niebiesko-szary 10124 | 166 zł |
Namiot plażowy High Peak Calvia niebiesko-szary 10124 | 186 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →