Namiot High Peak Rimini (921732)
High Peak Rimini
Przeznaczenie:prysznicowy/WC
Sezon:lato
Stelaż:stal
Materiał markizy:poliester
Waga:2.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Rimini
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Rimini namiot 14023 | 369 zł |
Namiot plażowy High Peak Rimini niebieski 14023 | 431 zł |
High Peak Namiot Rimini shower tent (14023) | 406 zł |
Namiot turystyczny plażowy High Peak Rimini niebieski 1 osoba | 429 zł |
namiot prysznicowy Rimini 125 cm poliester niebieski | 405 zł |
Namiot plażowy High Peak Rimini niebieski 14023 | 373 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →