Спальний мішок Pinguin Blizzard 190 (2102.190)
Pinguin Blizzard 190 |
|
Представник лінійки спальних мішків типу ковдра торгової марки Pinguin (Чехія) належить до трисезонних рішень. Модель характеризується досить великими розмірами в складеному вигляді й важить майже 1.8 кг, що робить її оптимальним вибором для кемпінгу, автомобільних поїздок на природу, виїздів на риболовлю чи полювання. Захистити користувача від холоду в міжсезоння покликаний як 2-шаровий синтетичний утеплювач, так і регульований за допомогою затяжок напівкруглий капюшон.
Спальний мішок Pinguin Blizzard 190 подбає про теплий сон туриста за температур повітря близько 4 °C вище нуля. Заявлено, що спальник збереже свою ефективність і під час заморозків, оскільки значення межі комфорту знаходиться на позначці 1 °C морозу. У достатньо теплу погоду модель допустимо повністю розстебнути й використовувати в ролі звичайної ковдри, також передбачена можливість з'єднання двох виробів в один.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Купити Pinguin Blizzard 190
Усі ціни 26 →PINGUIN BLIZZARD -17 190 KHAKI Śpij po lewej stronie | 410 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin BLIZZARD PFM prawy 190 cm | 459 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin BLIZZARD PFM khaki | 459 zł |
Śpiwór Pinguin Blizzard PFM 190 cm/left khaki | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 390 zł |
Śpiwór Pinguin Blizzard PFM 190 cm/left khaki | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 390 zł |
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні